Recanto Do Sossego 1
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Recanto Do Sossego 1 Volta Redonda villa is gesitueerd op 17 minuten loopafstand van de gemeentelijke dierentuin en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Biblioteca Pública Municipal Raul de Leoni is op 4 km afstand gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Praça Brasil, gelegen op 10 minuten rijden hier vandaan.
Er is een complete keuken met basisvoorzieningen zoals een koelkast. Restaurante Sabor & Aroma ligt binnen handbereik van Recanto Do Sossego 1 villa en biedt een ruime keuze aan Braziliaanse gerechten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in gezellige Recanto Do Sossego 1 villa?
Ja, gezellige Recanto Do Sossego 1 villa biedt WiFi aan. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Recanto Do Sossego 1 villa?
Gasten van Recanto Do Sossego 1 villa kunnen eten in Restaurante Sabor & Aroma restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in gezellige Recanto Do Sossego 1 villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in gezellige Recanto Do Sossego 1 villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Recanto Do Sossego 1 villa?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Recanto Do Sossego 1 villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in dit vakantiehuis?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Volta Redonda zijn Praça Brasil en de gemeentelijke dierentuin, die respectievelijk op 3 en 1 km van dit vakantiehuis liggen. Daarnaast is Biblioteca Pública Municipal Raul de Leoni (4 km) ook een aanrader om te bezoeken.